ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Більше 22 тисяч клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» не платять за газ понад 3 місяці

23.04.2021

thumb-image-8581575

Майже 70 тисяч клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» мають заборгованість за спожитий природний газ, що перевищує три тисячі гривень, з них понад 22 тисячі не платять вже більше трьох місяців.

Станом на 1 квітня поточного року заборгованість побутових клієнтів компанії за газ становить 2,7 млрд грн, за рік вона збільшилась на 183 млн грн.

При цьому слід відзначити позитивну динаміку зменшення боргу за минулий місяць, адже станом на 1 березня населення боргувало 3,1 млн грн.

Найбільше боржників проживає у Харківському районі, натомість найкращу платіжну дисципліну демонструють жителі Золочівського та Близнюківського районів Харківської області.

Слід зазначити, що серед боржників є багато субсидіантів. Основною вимогою для отримувача субсидії є своєчасна сплата комунальних послуг. Тобто, в період отримання державної допомоги боргу за ЖКП не повинно виникати взагалі. У разі простроченої понад три місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» дякує усім клієнтам, які виконують свої договірні зобов'язання і вчасно розраховуються за спожитий газ.

Сплатити за газ