ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Більше 500 клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» змінили базовий тариф

08.06.2021

thumb-image-8634302

Станом на 8 червня поточного року 513 клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» змінили базовий тариф «Твій газ Річний» на інші, більш вигідні для себе тарифи. Зокрема, 492 споживача перейшли на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», 21 клієнт обрав для себе «Твій газ Місячний».

З 1 червня компанія запустила акцію «Рівномірний підключай – Газ вигравай», в якій візьмуть участь усі клієнти, які користуються котлом і до кінця місяця перейдуть на «Твій газ Рівномірний платіж». Гарантовані грошові сертифікати на газ отримають перші 100 учасників акції. Окрім того, споживачі отримають можливість виграти один з десяти сертифікатів на газ номіналом до 3000 тис. грн. Визначення переможців відбудеться 9 липня через сервіс random.org, а їх імена будуть опубліковані на офіційному сайті компанії.

Нагадаємо, з 1 травня всі споживачі природного газу автоматично були переведені на базові річні тарифи своїх постачальників, згідно ініціативи Уряду та НКРЕКП. Таке рішення мало за мету убезпечити побутових споживачів від сезонних коливань ціни.

Ціна блакитного палива у рамках базової пропозиції «Твій газ Річний» від ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» становить 7,99 грн за кубометр. Вартість газу не зростатиме до кінця терміну дії тарифу.

Клієнти мають змогу змінити цей тариф на інший. На сьогодні ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» пропонує дві альтернативи – «Твій газ Рівномірний платіж» та «Твій газ Місячний».

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну – 7,99 грн за кубометр. Таким чином клієнт сплачує кожного місця однакову суму, що дозволяє спланувати свої витрати наперед. У кінці терміну тарифу, фахівці компанії підсумують споживання клієнта. Якщо споживач не використає запланований об’єм газу, кошти повернуть на його особовий рахунок або банківську карту.

Ціна газу у межах тарифу «Твій газ Місячний» є ринковою та може змінюватися щомісяця. У червні вона також становить 7,99 грн за кубометр.

Окрім вищезгаданих, компанія планує запустити тариф «Твій газ На зиму», який стане продовженням традиційної акції «Твоя енергонезалежність». Споживачі отримають можливість придбати блакитне паливо заздалегідь та споживати його впродовж опалювального сезону.

Детальніше про акцію «Рівномірний підключай – Газ вигравай» та нові тарифи від ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» читайте на сайті компанії.

Сплатити за газ