ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Більшість клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», які вирішили змінити тариф, перейшли на «Твій газ Рівномірний платіж»

27.05.2021

thumb-image-8633538

Все більше споживачів природного газу надають перевагу тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». Лише за останній тиждень більше 100 клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» перейшли на цей тариф, тоді як на тариф «Твій газ Місячний» перейшло 11 побутових споживачів.

Як розповіли фахівці компанії, «Твій газ Рівномірний платіж» розроблений на основі європейського досвіду формування газових тарифів. На нього вигідніше переходити саме зараз, адже чим раніше на нього перейде клієнт, тим меншим буде щомісячне фінансове навантаження.

Начальник відділу з продажу фізичним особам Тетяна Харченко відзначила, що за основу тарифу береться річний обсяг газу споживача і розбивається помісячно на рівні частини. Тому як влітку, так і взимку споживачі оплачують кожного місяця однакові суми. Це дозволяє спланувати свої витрати на весь рік. Ціна газу становить 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме пропозиція до 30 квітня наступного. 

За словами Тетяни Харченко, якщо протягом строку дії тарифу споживач не використає увесь запланований обсяг газу, то за рішенням клієнта заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів. Дана пропозиція дозволить споживачам взимку сплачувати менше від реального споживання. Особливо вигоду тарифу відчують клієнти, котрі використовують газ для підігріву води та мають індивідуальне опалення.

Для того, щоб змінити свій чинний тариф на «Твій газ Рівномірний платіж» достатньо залишити заявку на сайті компанії або зателефонувати за номером 057-728-93-04.

Нагадаємо, з 1 травня 2021 року, за ініціативою Уряду та НКРЕКП, усі побутові споживачі природного газу були автоматично переведені на базові річні тарифи своїх постачальників. Такий крок влади виглядає логічним з огляду на різке здорожчання блакитного палива під час опалювального сезону 2020/21.

Сплатити за газ