ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Клієнти ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» у квітні зменшили заборгованість за спожитий природний газ

25.05.2021

thumb-image-8632468

Заборгованість побутових клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» станом на 1 травня поточного року становить 2,6 млрд грн, за місяць заборгованість зменшилась на 100 млн грн.

Як зазначають у відділі продажів фізичним особам, зменшення заборгованості відбулося вперше з початку року. Після завершення опалювального сезону споживання газу зменшується і населення традиційно починає погашати накопичені борги.

Найкраща платіжна дисципліна – у Золочівській та Сахновщинській територіальних громадах, найгірша – у Балаклійській та Харківській ТГ області. Загалом в судах знаходиться 2050 справ щодо стягнення простроченої заборгованості з клієнтів компанії на суму 32 млн грн.

Серед боржників-субсидіантів заборгованість складає 1,2 млн грн. Кожен другий клієнт, який отримує субсидії, має заборгованість за спожитий газ. Фахівці ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» нагадують, що основною вимогою для отримувача субсидії є своєчасна сплата комунальних послуг. Тобто в період отримання державної допомоги боргу за ЖКП не повинно виникати взагалі. У разі простроченої понад три місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» дякує усім клієнтам, які виконують свої договірні зобов'язання і вчасно розраховуються за спожитий газ.

Сплатити за газ