ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Мешканці Полтавщини в найближчий час повинні обрати собі нового постачальника газу

10.06.2021

thumb-image-8607190

Всі мешканці Полтавської області, які отримують газ від постачальника «останньої надії», в найближчий час повинні обрати собі нового постачальника газу!

Новим постачальником газу може стати ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», і вже 6 років стабільно забезпечує майже 1 мільйон споживачів природним газом та має розгалужену мережу центрів з обслуговування населення, зручні онлайн сервіси. Компанія жодного разу не підвела своїх клієнтів.

Стати нашим клієнтом дуже просто!

Заповніть заявку на сайті ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», заповнивши форму зворотного зв'язку (внизу сторінки). З вами зв'яжеться менеджер, який надасть усю необхідну інформацію.

Для укладення договору споживачеві необхідні:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • EIC-код (16-значний EIC-код можна знайти в квитанції за доставку газу);
  • документ на право власності.

Деякі споживачі не розуміють, як постачальник з іншого регіону може забезпечувати газом жителів Полтавщини. Але це не є проблемою. Після реформи ринку газу постачальники більше не прив’язані до конкретного регіону.

Також важливо розуміти, що змінюючи постачальника, нові труби прокладати не треба! Це найбільш поширений міф, який стримує українців змінювати постачальника.

Трубами опікуються оператори газорозподільчих мереж (оператори ГРМ) – облгази та міськгази. Вони відповідають за процес доставки газу до споживача. А постачальники відповідають за те, щоб газ було закуплено і жоден клієнт не залишився без блакитного палива. Змінити оператора ГРМ не можна, а от постачальника газу – без проблем. Іншими словами: по одній трубі може надходити газ від різних постачальників.

ВАЖЛИВО! З питань укладення договору на постачання газу телефонуйте: (067) 825-70-05. ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.

Сплатити за газ