ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Новий тариф «Твій газ Рівномірний платіж» допоможе уникнути фінансового навантаження взимку

11.05.2021

thumb-image-8570546

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запропонувало своїм клієнтам новий тариф «Твій газ Рівномірний платіж», до якого можна підключитись з 01.05.2021 до 31.08.2021 року. Термін дії – до 30.04.2022 року. Ціна за кубометр блакитного палива – 7,99 грн протягом всього строку дії тарифу.

«Твій газ Рівномірний платіж» дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року, уникаючи таким чином надмірного фінансового навантаження в опалювальний сезон. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

«Твій газ Рівномірний платіж» сподобається тим клієнтам, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону.

Щоб перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua або відділеннях ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ». Також можна  зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет 104.ua, сайт ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» або контакт-центр за телефоном (057) 728 93 04.

Нагадаємо, що з 1 травня за рішенням Уряду та НКРЕКП всі побутові споживачі були автоматично переведені на базові річні тарифи.

Перевагами базової пропозиції від ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» – «Твій газ Річний» є незмінна ціна газу впродовж року – 7,99 грн за кубометр, а також те, що клієнту не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. При цьому, як і раніше, щомісяця споживачі повинні передавати показники лічильника і сплачувати за газ

Сплатити за газ