ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Понад 160 тисяч клієнтів «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», які отримують субсидії, мають борги за газ

23.06.2021

thumb-image-8604969

167 тисяч побутових клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» , які отримують субсидії, мають заборгованість за спожитий природний газ. У компанії нагадують, що основною вимогою для отримувача субсидії є своєчасна сплата комунальних послуг. Тобто в період отримання державної допомоги боргу за ЖКП не повинно виникати взагалі. У разі простроченої понад три місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.

Що стосується загальної заборгованості населення за природний газ, то як і в попередні роки, влітку зберігається тенденція скорочення богів. Зокрема, станом на 1 червня заборгованість побутових споживачів за місяць скоротилася більш ніж на 130 млн грн і становить 2 468 млн грн. Борги більше 3 тисяч гривень мають близько 50 тисяч клієнтів компанії. Найбільше боржників проживає у Чугуєві, Первомайському та Лозовій.  

Наразі в судах розглядається 1688 справ про стягнення простроченої заборгованості на суму 22 млн грн.

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» дякує усім клієнтам, які виконують свої договірні зобов'язання і вчасно розраховуються за спожитий газ.

Сплатити за газ