ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Шановні мешканці смт. Донець та с.Копанка!

26.04.2021

thumb-image-8604342

До нас надходить багато звернень, в яких споживачі скаржаться на відсутність рахунків за газ від ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» за березень. Роз’яснюємо ситуацію.

Згідно Постанови НКРЕКП від 20.01.2021 №56, оператором газорозподільчих мереж на вашій території визначено ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ».  Тому усім побутовим споживачам природного газу, що приєднані до ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ», присвоєні нові ЕІС-коди, які невідомі нашій компанії. Отже, протягом останнього місяця населення Донця та Копанки отримували  газ від постачальника «останньої надії», яким визначено НАК «Нафтогаз України».

Наголошуємо, що постачальник «останньої надії» може постачати газ побутовим споживачам лише впродовж 60 діб. Тому зараз вам слід знайти надійного постачальника та укласти з ним договір.

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», який був постачальником газу в смт Донець та с. Копанка протягом багатьох років, готовий і надалі  стабільно забезпечувати побутових споживачів цих населених пунктів блакитним паливом. Якщо ви хочете знову стати клієнтом нашої компанії, необхідно підписати Заяву-приєднання з новим ЕІС-кодом.

Це можна зробити будь-яким зручним для вас способом: у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua або в Чугуївському відділенні ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», яке знаходиться за адресою: м. Чугуїв, вул. Жадановського, 3 (тел. (057) 728-03-01 або 728-93-04).

Також це можна зробити в онлайн режимі через офіційний сайт.

Нагадуємо, що серед переваг нашого обслуговування є широкий перелік онлайн та офлайн сервісів:

  • Особистий кабінет для сплати за газ
  • Зручні чат-боти у Viber та Telegram
  • Мобільний додаток простий та зрозумілий
  • Оплата через Apple/Android Pay
  • І найцінніше для багатьох наших клієнтів – це Центри обслуговування поруч, до яких зручно прийти в разі потреби.
Сплатити за газ