ТВІЙ ГАЗЗБУТ

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запускає нові тарифи на газ для населення

19.04.2021

thumb-image-8625474

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» з 1 травня поточного року запропонує своїм побутовим клієнтам нові тарифи на природний газ. Ціни на блакитне паливо у рамках нових тарифів будуть оприлюднені 25 квітня.

Згідно ініціативи Уряду та НКРЕКП, з 1 травня усі побутові споживачі автоматично будуть переведені на річний газовий тариф. Він дозволить населенню не зважати на сезонні цінові коливання, адже ціна протягом року зростати не буде. 

Тож з 1 травня всі побутові клієнти ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» будуть переведені на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Серед переваг цього тарифу є те, що ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення, а клієнту не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. При цьому споживачі, як і раніше, повинні будуть передавати показники лічильника і сплачувати за газ щомісяця.

Окрім того, 1 травня ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запроваджує тариф «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ», який діятиме до 30 квітня 2022 року. Цей тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну, яка буде вигідніша, ніж у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу. Фактично чим раніше перейшов на цей тариф, тим менший щомісячний платіж . До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

Перевагою тарифу «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ» стане його нижча ціна від тарифу «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Однаковий щомісячний платіж впродовж року дозволить повністю спланувати свої витрати.  Для переходу на «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104 або відділеннях постачальника, або  зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет 104.ua, сайт «Твій Газзбут», контакт-центр.

Також з 1 травня ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» запропонує своїм клієнтам тариф «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ». Ціна газу у межах цього тарифу буде ринковою та публікуватиметься на сайті постачальника щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання. Серед переваг цього тарифу є те, що ціна на газ буде ринковою та можливе здешевлення блакитного палива під час весняно-літнього сезону.

Трохи пізніше компанія запустить тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ». Він стане продовженням традиційної акції «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» і дозволить споживачам створити власний газовий запас на опалювальний період. Зокрема, під час опалювального сезону 2020/21 року ця акція дозволила клієнтам ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» зекономити понад 9 мільйонів гривен. Підключення до тарифу – з 01.06.2021 до 01.10.2021 рік.

Докладніше з тарифами можна ознайомитися тут.

Сплатити за газ