ХАРКІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 057 728 93 04

Контакт-центр057 728 93 04

02.06.2021 / 14:41

Газ та електроенергія в одного постачальника: вигідні умови від «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» для юросіб у Кременчуці

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» розпочинає постачання природного газу та електричної енергії юридичним особам, а також бюджетним організаціям м. Кременчук

Газ та електроенергія в одного постачальника: вигідні умови від ТОВ «ХАРКІВГАЗ» для юросіб у Кременчуці

Газ та електроенергія в одного постачальника: вигідні умови від ТОВ «ХАРКІВГАЗ» для юросіб у Кременчуці
ФОТО: "Харківгаз збут"

Для нових клієнтів у компанії є вигідні пропозиції.  Зокрема, відсутність штрафів за небаланси  по газу та електроенергії, а ще знижку 10% для споживачів енергоресурсів.

Формування ціни на газ та електроенергію є індивідуальною для кожного клієнта і залежить від умов проведення розрахунків (післяплата, передплата чи подекадна оплата) та обсягів споживання.

Якщо клієнт купує пакетом газ і електроенергію, за ним закріплюється персональний менеджер, що забезпечує зручний сервіс та економить час.

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» пропонує непобутовим клієнтам онлайн обслуговування через Особистий кабінет на сайті 104.ua, переваги якого оцінили тисячі побутових споживачів.

За допомогою Особистого кабінету можна:             

 • швидко замовляти обсяг газу згідно з договором поставки;
 • передавати плановий об’єм щодо договору розподілу;
 • формувати рахунки для сплати за газ та розподіл;
 • передавати фактичні показники;
 • підписувати акти приймання-передачі.

Окрім того, онлайн кабінет для бізнесу налаштований для обміну даними між програмами з бухгалтерського документообігу: СRM, 1C Докс, 1С Бухгалтерія.

Переваги ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»:

 • шестирічний досвід роботи та бездоганна репутація;
 • індивідуальний підхід до формування ціни;
 • відсутність штрафів за небаланси;
 • пакетна пропозиція (природний газ + електроенергія);
 • обслуговування клієнта одним персональним менеджером, який вестиме обидва напрями та консультуватиме з усіх питань, які виникатимуть;
 • оперативне формування менеджером рахунків та актів виконаних робіт з обох видів постачання, оперативне укладання нових договорів або внесення змін у діючі.

 Важливо знати!

Змінюючи постачальника, нові газові труби прокладати не треба, нові електромережі також проводити не потрібно!

Постачальник з іншого регіону може забезпечувати газом та електроенергією суб’єктів господарювання м. Кременчук. Після реформи ринку газу та електричної енергії постачальники більше не прив’язані до конкретного регіону.

Газовими трубами опікуються оператори газорозподільчих мереж (ГРМ) – облгази та міськгази. Вони відповідають за процес доставки газу до споживача. А електромережами опікуються оператори системи розподілу (ОСР) електроенергії – обленерго. Вони також відповідають за процес доставки електроенергії до споживачів.

Постачальники відповідають за те, щоб газ та електрична енергія були закуплені і жоден клієнт не залишився без цих енергоносіїв. Змінити оператора ГРМ та ОСР   не можна, а от постачальника – без проблем.

Ліцензію на постачання електричної енергії споживачу «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» отримав у червні 2020 року. Щодо газопостачання, то у цій сфері компанія має шестирічний досвід і на сьогодні здобула репутацію надійного постачальника енергоресурсів як для населення, так і для юридичних осіб та бюджетників. Станом на 1 червня 2021 року клієнтами ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» є більше 2500 суб’єктів господарювання.

Консультації можна отримати за телефоном: +38067-005-07-94