ХАРКІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 057 728 93 04

Контакт-центр057 728 93 04

12.11.2015 / 17:06

Як зареєструвати особистий кабінет

Споживачі природного газу Харківщини отримали додаткові можливості управління власним рахунком за допомогою «Особистого кабінету». Новий сервіс доступний на сайті 104.ua.

Для мешканців Харкова запрацював Особистий Кабінет

Для мешканців Харкова запрацював Особистий Кабінет
ФОТО: 104.ua

Кожен споживач природного газу, зареєструвавшись в Особистому кабінеті, отримує можливість оплачувати за газ не виходячи із дому. Це фізичні особи, які використовують газ на побутові потреби, на чиє ім'я відкрито особовий рахунок.

Без щомісячних візитів у каси і трати часу у чергах клієнти можуть:

  • внести показання лічильника
  • стежити за хронологією показань лічильника та історією оплати
  • перевірити стан свого особового рахунку
  • дізнатися свій тариф
  • надіслати звернення.

Крім того, у користувачів з'явиться можливість прямого зв'язку з постачальником. За допомогою Особистого кабінету можна поставити питання і отримати необхідну відповідь.

Для того, щоб зареєструватися в Особистому кабінеті, необхідно знати номер свого особового рахунку (він складається з 10 цифр) та останню суму, яку заплатили за послугу з газопостачання. Процедура реєстрації займає кілька хвилини. 

Для уточнення таких даних мешканці Харківської області можуть звернутися до контакт-центру ПАТ "Харківгаз" за телефоном (057) 766-21-04, е-mail: contact@kh.104.ua, мешканці міста Харків - в контакт-центр ПАТ "Харківміськгаз" за телефоном (057) 766-51-04, е-mail: contact@khgor.104.ua.

Звертаємо Вашу увагу, що на початковому етапі сервіс буде працювати в тестовому режимі. Якщо Ви виявили помилки в роботі Особистого кабінету – просимо повідомляти про це за адресою: support@104.ua.